image
Aktualna inwestycja

Gdy rozpoczynaliśmy pracę nad naszym nowym projektem, przyświecał nam jeden cel. Stworzyć dom, który będzie pasować do stylu życia Twojej rodziny, niczym garnitur szyty na miarę.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Wizualizacje przedstawiają różne, dostępne warianty zagospodarowania terenu. 

WYBIERZ SEGMENT DLA SIEBIE

Inwestycja na miarę

image

Działka

Każdy zna osoby, których marzenia o wypoczynku we własnym ogrodzie, zmieniły się w koszmar z kosiarką do trawy w tytule…

Naszym zdaniem ogród jest po to, żeby się w nim relaksować, niekoniecznie po to, żeby cały wolny weekend kosić trawę. Dlatego, nasze domy wybudowane będą na działkach powierzchni ok 300 m2. Jest to idealna przestrzeń, pozwalająca urządzić funkcjonalny ogród, w którym będziesz mógł odpocząć.

image

Idealny dom

Tego domu nie da się pomylić z żadnym innym. Z zewnątrz od razu rzuca się w oczy ekscytująca, nowoczesna bryła budynku niemal w całości determinowana ogromnymi przeszkleniami.

Wewnętrze o powierzchni 112-116 m2 skrywa przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią, 3 sypialnie, gabinet, toaletę oraz łazienkę. Potrzebna dodatkowa powierzchnia? Ogromna garderoba, studio fotograficzne, pracownia malarska? Żaden problem! Do Twojej dyspozycji pozostaje 14 m2 na antresoli, którą możesz zaaranżować wg. własnych potrzeb.

image

Doskonała inwestycja

Doświadczenia naszych partnerów dowodzą, że dobrze zlokalizowane, optymalnie zaprojektowane domy, stanowią doskonałą lokatę kapitału.

W perspektywie lat ich wartość dynamicznie rośnie, a sprzedaży udaje się dokonać z reguły w ciągu kilku pierwszych miesięcy.

WYBIERZ SEGMENT DLA SIEBIE

Cechy inwestycji

standardy

10 minut od centrum miasta

standardy

Działka ok, 300M2

standardy

Powierzchnia 112 - 116M2

standardy

2 miejsca postojowe

standardy

Garaż w opcji

standardy

Ogromne przeszklenia

standardy

Salon z jadalnią i kuchnią

standardy

3 sypialnie

standardy

Gabinet

standardy

Antresola 14M2

standardy

Ogrzewanie podłogowe

standardy

Spełnia najsurowsze normy energooszczędności